Celularet Sony - perditesimet android
Celulare Lajmet e fundit

[LISTA SONY] Celularet me Android Oreo 8.0

Celularet Sony me Android Oreo

Sony, si të gjithë markat e tjera të smartfonëve kryesorë, është e angazhuar në zhvillimin e përditësimit të sistemit operativ Android 8.0 Oreo. Në orët e fundit, në rrjet u raportua fillimi i perditesimeve te Sony Xperia XZ, Xperia XZs dhe X Performance.

Sony Xperia Z5 skede teknike e plote tre

Lista e plotë është jozyrtare por besojmë që nuk do ndryshojë shumë nga realiteti. Sony është shumë e përqëndruar në azhornimet e celularëve dhe vështirë që nuk do të përditësojë të gjithë celularët nga 2016 e më tej.

 

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.