Lenovo
Celulare Lajmet e fundit

Lenovo po prodhon nje celular pa korniza

Kompania Lenovo pritet te hedhe ne treg ne te ardhmen e afert nje celular pa korniza me design ultra modern. Mister Chang Cheng, CEO i Lenovo dhe ish CEO i ZUK, postoi ne rrjetet sociale nje imazh render te nje pjese te ketij celulari.

lenovo celular pa korniza
Siç shihet edhe ne fotografi, pjesa anesore dhe pjesa e poshtme e ekranit jane totalisht pa korniza dhe vetem ekran. Ky celular nuk do te kete as gadishullin e famshem ne pjesen e siperme.
Jemi shume kurioz te shohim se si Lenovo do te kete zgjidhur “problemin” e fendosjes se altoparlanteve dhe te fotokameres selfie ne pjesen e perparme te ekranit.
 
Lenovo
Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.