Celulare Lajmet e fundit

[$100 Ulje] Leagoo S8 dhe Leagoo S8 Pro në ofertë

Shtëpia e teknologjisë sjell për ju një ofertë eksluzive duke ju dhuruar $100 ulje për blerjen e një celulari të ri Leagoo S8 dhe versionin Pro. Klikoni tek butonat e mëposhtëm dhe shfrytëzoni kodet sekrete për të patur zbritjen prej $100 😍😍.

[ms_button style=”3d” link=”https://www.banggood.com/LEAGOO-S8-5_72-Inch-Quad-Camera-3GB-RAM-32GB-ROM-MT6750T-1_5GHz-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1204177.html?utm_campaign=leagoos8&utm_content=east&p=24280213597293201708″ size=”medium” shape=”full-rounded” shadow=”no” block=”no” target=”_blank” gradient=”no” color=”#81d742″ text_color=”#ffffff” icon=”fa-mobile” icon_animation_type=”bounce” border_width=”0″ class=”” id=””]Leagoo S8 $119.99[/ms_button] [ms_button style=”3d” link=”” size=”medium” shape=”” shadow=”no” block=”no” target=”_self” gradient=”no” color=”#81d742″ text_color=”#ffffff” icon=”fa-check” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””][/ms_button]

 

[ms_button style=”3d” link=”https://www.banggood.com/LEAGOO-S8-Pro-5_99-Inch-FHD-6GB-RAM-64GB-ROM-Helio-P25-2_6GHz-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1209999.html?utm_campaign=lgs8pro&utm_content=east&p=24280213597293201708″ size=”medium” shape=”full-rounded” shadow=”no” block=”no” target=”_blank” gradient=”no” color=”#81d742″ text_color=”#ffffff” icon=”fa-mobile” icon_animation_type=”bounce” border_width=”0″ class=”” id=””]Leagoo S8 Pro $249.99[/ms_button]  [ms_button style=”3d” link=”” size=”medium” shape=”” shadow=”no” block=”no” target=”_self” gradient=”no” color=”#81d742″ text_color=”#ffffff” icon=”fa-check” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””][/ms_button]

 

Më poshtë artikulli i plotë që përmbledh të gjitha karakteristikat kryesore të klonit perfekt të Samsung Galaxy S8 😎


Vetëm dy ditë përpara, LEAGOO zyrtarisht njoftoi lirimin e një telefoni me ekran me ekran të plotë me një raport të pamjes 18:9 zbuloi: LEAGOO S8 😍😍. Dje, në një ngjarje të madhe që u zhvillua në Shenzen, kompania kineze zbuloi zyrtarisht vëllain e saj më të madh – LEAGOO S8 Pro 😎😎; le të mësojmë më shumë për këtë!

Leagoo S8 Pro

LEAGOO S8 Pro është e pajisur me një ekran SHARP prej 5.99″ me një raport proporcioni 2160x1080p dhe 18:9. Telefoni inteligjent krenohet me një PowerTek Helio P25 SoC me fuqi të kombinuar me 6GB RAM të shpejtë LPDDR4X të prodhuar nga Samsung dhe 64GB e magazinimit eMMC 5.1 me Sandisk.

Lexo edhe: Skeda teknike e Samsung S8

Në anën e pasme të S8 Pro do të gjejmë një konfigurim të dyfishtë kamera të përbërë nga një sensor 13MP dhe një Samsung 5MP sekondar. Ndërkohë në pjesën e përparme kemi një kamera Samsung 13MP 😍😍.

Leagoo S8 Pro-foto

Celulari mbështetet nga një bateri me kapacitet të lartë 3050mAh të prodhuar nga LG i cili mbështet ngarkimin e shpejtë 5V 2A. LEAGOO S8 Pro do t’ju kushtojë vetëm $349.99, për të mësuar më shumë rreth saj vizitoni faqen zyrtare të internetit.

Leagoo S8 Pro-cmimi

Siç kemi raportuar më parë, S8 do të jetë e pajisur me një ekran më të vogël prej 5.70″ 1440x1080p, 18:9, një MediaTek 6750T 1.5Ghz chipset, 3GB RAM, 32GB memorie të brendshme.

Tek kamera kryesore kemi një kombinim SONY 13.0MP + 2.0MP në pjesën e pasme dhe një 8.0MP + 2.0MP në pjesën e përparme. LEAGOO S8 paketon një bateri LG 2940mAH me mbështetje të shpejtë të ngarkimit 5V 2A dhe do të kushtojë 219.99 dollarë. Më shumë informacion gjendet në faqen e kompanisë. Nëse dëshironi të ulni çmimin e modeleve, ju gjithashtu mund të regjistroheni për rezervimin zyrtar për Leagoo S8 ose versionin Pro dhe bëni kërkesën për një kupon zbritje prej $100.

ose.al – Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

4 thoughts on “[$100 Ulje] Leagoo S8 dhe Leagoo S8 Pro në ofertë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.