lava red
Celulare Lajmet e fundit

STAR WARS + LAVA RED, dy versionet limited te One Plus 5T

[perditesim 04.12.2018]

Jo vetem versioni Lava Red. One Plus sjell edhe versionin Star Wars Limited Edition filimisht per tregun kinez, por mendohet me pas dhe boterisht. Shihni videon per design-in😍😍😍

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=VGIqLx2sv00″ width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

[perditesim 28.11.2018]

Ne kulmin e shitjeve te smarpthonit One Plus 5T, kompania kineze se shpejti do te hedhe ne treg nje version me ngjyren “Lava Red”, pra e kuqe vullkani😍😍😍

lava red

Aktualisht behet fjale per nje edicion te limituar per tregun aziatik. Por duke njohur One Plus dhe komunitetin e fansave te ketij celulari, nese blihet shume atehere do te hidhet ne treg ne te gjithe boten.

Foto One Plus 5T Lava Red:

[REKORD] OnePlus 5T, “the flagship killer”

Kompania kineze ka publikuar te dhenat zyrtare mbi javen e pare te shitjes se super celularit One Plus 5t. Ajo qe vihet re eshte nje rekord si persa i perket numrave te dispozitiveve te shitur, por gjithashtu edhe shpejtesise ne arritjen e ketyre numrave, si asnje kompani tjeter ne vitin 2017.

Imagjinoni, ky rekord shitjeje eshte arritur ne vetem 6 ore, dhe eshte kaluar shumefish ne ditet ne vazhdim. Varianti me i blere eshte natyrisht ai me 8 GB RAM dhe 128 GB memorie ROM

Njoftimi zyrtar i One Plus ne Twitter:

LEXO EDHE: Zyrtare One Plus 5T u prezantua die ne New York

ose.al – shtepia e teknologjise

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.