Lajmet me te rendesishme-top 3 tetor 2017
Lajmet e fundit

Top 3 Tetor 2017: Lajmet më të rëndësishme

Lajmet me te rendesishme: Top 3 Nëntor 2017

Shtëpia e teknologjisë mbyll me sukses muajin Tetor 2017 duke patur një rritje me 10%. Për këtë duam të ju falenderojmë që na keni zgjedhur si burimin kryesor të informacioneve teknologjike. Më poshtë ju paraqesim 3 lajmet me te rendesishme të muajit që sapo lam pas. Hidhini një sy nëse keni humbur ndonjë informacion të rëndësishëm 😉.

Lajmet me te rendesishme

 

[ms_person name=”Kodi IMEI: celulari juaj eshte origjinal apo fallco?” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/10/Kodi-IMEI.jpg” piclink=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/kodi-imei-celular-origjinal-apo-fallco/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Duhet të keni shumë kujdes kur blini një celular të ri. E para gjë që duhet të bëni është të shikoni kodin IMEI. … Lexo më shumë… [/ms_person]

 

 

[ms_person name=”Whatsapp: Si te lexojme mesazhet e dikujt tjeter” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/07/perditesimi-whatsapp-2017-nje.jpg” piclink=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/segretet-e-whatsapp-it/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Ju kujtojmë se nuk është e lejuar të lexohen bisedat e një numri tjetër WhatsApp (shkelet privatësia). Përdorni këto truke për të mbrojtur fëmijët ose vetëm për të bllokuar privatësinë tuaj.…. Lexo më shumë… [/ms_person]

 

 

[ms_person name=”Samsung Galaxy S9: render origjinal dhe fotot CAD…” style=”beside” title=”” link_target=”_blank” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ picture=”https://ose.al/wp-content/uploads/2017/10/rumor-samsung-galaxy-s9-dy.jpg” piclink=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/celulare/samsung-galaxy-s9-render-origjinal-te-momentit/” picborder=”0″ picbordercolor=”” picborderradius=”0″ iconboxedradius=”4″ iconcolor=”” icon1=”” icon2=”” icon3=”” icon4=”” icon5=”” link1=”” link2=”” link3=”” link4=”” link5=”” class=”” id=””]Disponojmë dy fotografi te dala nga studiot e Samsung qe po zhvillojne projektin Galaxy S9 … Lexo më shumë… [/ms_person]

 

ose.al – Shtepia e teknologjise

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.