Lajmet me te rendesishme-top 3 tetor 2017
Lajmet e fundit

Top 3 Janar 2018: Lajmet më të rëndësishme

Top 3 artikujt e muajit Janar 2018

Shtëpia e teknologjisë mbyll me sukses muajin Janar 2018 duke patur një rritje me 20%. Për këtë duam të ju falenderojmë që na keni zgjedhur si burimin kryesor të informacioneve teknologjike. Më poshtë ju paraqesim 3 lajmet me te rendesishme teknologjike të muajit që sapo lam pas. Hidhini një sy nëse keni humbur ndonjë informacion të rëndësishëm 😉.

Lajmet me te rendesishme teknologjike

Fotokamera e Galaxy S9 dhe S9 Plus do “thyej” konkurencen

Me plot 2224 klikime ky artikull ishte më i lexuari i muajit Janar. Hidhini një sy për tu njohur më mirë me karakteristikat kryesore të fotokamerës së celularit të ardhshëm të Samsung. Prezantimi i S9 do ndodhi gjatë MWC në Barcelonë më 25.02.2018! Mezi e presim 🙂 

Kliko këtu për artikullin

Ulefone kopjon Apple dhe prodhon Ulefone X

Vendin e dyte si artikulli më i lexuari i muajit Janar e mban Ulefone X. Hidhini një sy për tu njohur më mirë me karakteristikat kryesore të kopjes origjinale të iPhone X për Android. Prezantimi i Ulefone X do ndodhi gjatë MWC në Barcelonë! 

Kliko këtu për artikullin

Shqipëria voton për Samsung A3 (2017)

Me 70 klikime më pak sondazhi mbi celularin me ekonomik ne treg fiton vendin e trete ne klasifikim mujor. Hidhini një sy për të parë klasifikim e plotë!

Kliko këtu për artikullin

Më poshtë dhe klasifikimi i TOP 10:
Titulli   Klikimet
Ja perse Fotokamera Galaxy S9 dhe S9 Plus do te “thyej” konkurencen. More stats 2,224
Ulefone kopjon Apple dhe prodhon Ulefone X More stats 1,798
[Sondazh 2017] Shqiperia voton per Samsung A3 (2017) More stats 1,727
Vivo Xplay 7 – 10GB RAM dhe ekran 4K 😍😍😍 More stats 1,483
[ZYRTARE] Ja kur do zbulohen Galaxy S9 dhe S9 Plus! Eventi online 😍 More stats 1,327
[ZYRTARE] Apple konfirmon që ngadalëson qëllimisht iPhone-t More stats 1,070
iPhone X? Galaxy S9 Plus? Shikoni Doogee V 😍😍😍 More stats 841
[ZYRTARE] Ja kur del Galaxy S9 dhe S9 Plus More stats 824
     
IPHONE X nuk po shitet, Apple ne krize ul prodhimin me 50% More stats 553
ZGJIDH PROBLEMIN: rekuperim te dhenash te fshira nga smartphone Android. More stats 507

 ose.al – Shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.