GooPhone X-iPhone X Edition-spektakel
Celulare Lajmet e fundit

Kërkoni iPhone X? Bleni GooPhone X për vetëm $100 😂🤣

Ka kaluar pak ditë që nga njoftimi i madh për daljen në treg të iPhone X edhe direkt doli kloni i parë: po flasim për GooPhone X. Ky është një smartphone që përpiqet të “kopjojë” projektin e celularit të ri të Apple dhe ta sjellë atë në botën e Android. Mbi të gjitha me një çmim shumë të ndryshëm:  në fakt, prodhuesi kinez përgjigjet me vetëm 100 dollarë 😂🤣😂🤣😂🤣.

Lexo edhe: iPhone X mahnit boten

 

apple iphone 8-foto

 

Estetikisht është i njëjtë me iPhone X por ndryshimet janë me të vërtetë shumë të mëdhaja. Karakteristikat kryesore janë:

  • Ekran 5,5″  me rizolucion HD (1.280 x 720 pixel)
  • Proçesor MediaTek MTK6580 😂🤣😂🤣
  • 1 GB di RAM
  • 8/16 GB di memoria integrata
  • Vetëm 3G
  • Kamera kryesore me 8 MP
  • Bateria 2.100 mAh
  • Android 5.0

GooPhone jo vetëm që kopjoi projektin e iPhone X por gjithashtu falsifikon dhe specifikimet teknike që shfaqen në pajisjen. Për t’ju dhënë disa shembuj, në vend të versionit aktual Lollipop të OS, shfaqet 7.0 (Android Nougat) dhe në vend të 16 GB të brendshëm, janë deklaruar 64. Gjithashtu mbështetja LTE nuk është e pranishme tek celulari por vetëm tek menu-ja e falsifikuar 😂🤣😂🤣.

Këshilla jonë: MOS E BLENI por nëse doni ti hidhni një sy: [ms_button style=”normal” link=”https://www.dhgate.com/product/2017-cellphone-goophone-i8-5-5-inch-mobile/404410453.html#s1-3-1;onsh|1971961652″ size=”small” shape=”” shadow=”no” block=”no” target=”_blank” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”fa-star” icon_animation_type=”” border_width=”0″ class=”” id=””]Kliko këtu[/ms_button]

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

2 thoughts on “Kërkoni iPhone X? Bleni GooPhone X për vetëm $100 😂🤣

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.