Lajmet e fundit PC

Kaspersky: antivirus falas për të gjithë 👍

Pas një testi të gjatë Kaspersky ka lëshuar, vetëm në disa vende të globit, një antivirus komplet falas.

Ndryshe nga versioni i paguar nuk do të ofrojnë karakteristika premium të tilla si kontrolli prindëror, VPN, dhe mbrojtjen në internet gjatë transaksioneve, etj. Versioni falas do të integrojë të gjitha funksionet thelbësore të sigurisë. Do kemi skanimin e dosjeve dhe mesazheve email, monitorimin në kohë reale dhe karantinën e malware të zbuluar. Një tjetër karakteristikë interesante është mungesa e plotë e përmbajtjes së reklamave.

kaspersky-antivirus-falas

 

Siç shihet nga imazhi i mësipërm, Shqipëria nuk bën pjesë përsa i përket lëshimit në gjuhën e saj. Mund të shkarkojmë versioni falas nga kjo adresë: Kaspersky falas

Shtëpia e Teknologjisë është kundër çdo lloj përdorimi të programeve me crack ose të kopjuar në mënyrë jo legale.

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

2 thoughts on “Kaspersky: antivirus falas për të gjithë 👍

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.