fotot me te bukura ne bote te shkrepura me iPhone 7 Plus fituese
Lajmet e fundit

Fotot fituese me te bukurat e 2017 te shkrepura me iPhone • ose.al

iPhone Photografy Award: fotot fituese

zhvillohet c’do vit si konkurs fotografik per te gjithe perdoruesit e nje iPhoni ne bote. Disa fotografi te shkrepura per kete konkurs jane me te vertete mahnitese 😮.

Kemi tashme fotot fituese per vitin 2017, dhe thuajse te gjitha nuk kane te bejne thjeshte me nje fotografi. Keto foto tregojne nje histori me vete.

Fotoja fituese e Cmimit te Madh eshte ajo e nje djali dhe nje vajze te vogel ne Irak, pas shpine kane nje pus nafte 😍 . Fotoja eshte kryer nga Sebastiano Tomada 👏👏👏👏👏.
Ne rast se ken pasjon fotografine, per te kryer foto te denja per kete konkurs ju ftojme te ndiqni guiden e mundesuar nga ose.al ne kete artikull 📎.

 ©ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.