apple iphone 8 ne video
Lajmet e fundit

iPhone 8 ne video te vjedhur! eshte apo nuk eshte ai? | ose.al

Ka shume lajme dhe kontradikta mbi iPhone 8. Por pak çaste me pare u hodh ne rrjet nje video e “vjedhur” nga ne punonjes me origjine kineze i kompanise Apple.

Dime qe Apple ka impiantet e prodhimit ne vendet aziatike, ndaj mundesia qe te behet fjale per iPhone 8, ose iPhone X (siç mund te quhet ndryshe) eshte e madhe.

Perdoruesit e rrjetit po ndahen midis atyre qe besojne se imazhet jane te verteta, dhe atyre qe nuk e besojne.

Faqja ose.al eshte e para qe sjell kete informacion per ju, dhe ju le te vendosni vete mbi besueshmerine e videos:

Theksojme vetem se iPhone 8 ne video punon me iOS 11 😱😱😱😱😱😱😱 !!

copyright©ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.