sa kushton iphone xr 2019 foto4
Lajmet e fundit

iPhone 11 video live prezantimi

Le ta ndjekim se bashku prezantimin e iPhone 11 dhe te gjithe produkteve te reja nga Cupertino. Edhe pse nuk ka mbetur shume per tu zbuluar nga celularet e rinj, gjithsesi kjo shfaqje eshte nje nga me te medhajat qe pritet me padurim nga te gjithe fansat, dhe jo vetem Apple Fan. Me poshte do mund te shikoni, duke filluar nga ore 19:00, iPhone 11 video live streaming nga Youtube.

Ja dhe te gjithe informacionet e fundit te mbledhura deri me tani mbi celularin qe do prezantohet vetem pas disa oresh… KLIKO KETU!

iPhone 11 Video – LIVE STREAMING NGA ORA 19:00

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.