huawei p20 lite
Celulare Lajmet e fundit

Huawei P20 Lite dhe Nova 3e, del video e pare online.

Per here te pare kanali i famshem YouTube “Gadget View” nxorri videon e pare “hands on” per dy celularet e rinj P20 Lite dhe Nova 3e.

Ajo qe vihet re eshte nje ngjashmeri e theksuar natyrisht me iPhone X. “Gadishulli” ne pjesen e siperme te ekranit ku ndodhet sensori i ndriçimit dhe i fotokameres konfirmohet, dhe ne video duket akoma me shume i “kopjuar” nga Apple.

Le te shohim nese ky stil design do te kete sukses edhe tek celularet Huawei te bazuar ne Android Oreo.

Video Huawei P20 Lite:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.