Lajmet e fundit

Huawei Mate 10 Lite dhe disa karakteristika interesante >ose.al<

huawei mate 10 lite dhe

Fotografia e pare e Huawei Mate 10 Lite dhe Mate 10, perpara prezantimit, eshte zbuluar nga mister Evan Bass.

Njeriu prapa @OnLeaks duket se ka shume kontakte ne kompanite me te medha te prodhimit te smartphoneve.

Para pak oresh, Evan Bass zbuloi fotografine e re te Huawei Mate 10 Lite dhe me ne fund mund te shohim se cilat jane diferencat kryesore me Mate 10…

Praktikisht eshte vetem me i vogel nga ana e permasave😁

Foto Huawei Mate 10 Lite dhe karakteristikat:

huawei mate 10 lite dhe

Ndersa karakteristikat kryesore te Mate 10 Lite jane:

  • Ekrani 5.9″ me risolucion FHD+ (2160×1080) dhe ratio 18:9
  • Procesori Octa Core Kirin 659 @2.36GHz
  • RAM 4 GB
  • ROM 64GB
  • Fotokamera kryesore “Dual Camera”
  • Fotokamera selfie “Dual Camera” 16MP +13MP
  • Bateria 3340 mAh.
Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.