7s enjoy
Celulare Lajmet e fundit

Huawei Mate 10 Foto Render me dy kamera Leica

Momenti po afrohet dhe në rrjet përfundon një variant jashtëzakonisht i besueshëm që tregon një ekran 18:9 EntireView 5.9″(ndoshta AMOLED). Publikimi nga Evleaks, është pa shumë hollësi por tregon Huawei Mate 10 Foto. Krahasuar me të kaluarën, këtu është një zgjidhje e re estetike që i jep Mate 10 një karakter të ri: një grup më të lehtë përgjatë mbulesës së pasme dhe sistemin dual cam.

Lexo edhe: Skedat teknike të celularëve Huawei

Kamerat e pasme, si zakonisht në Leica, pak më poshtë – të njëjtën distancë midis dy kamerave – gjithashtu gjejnë sensorin biometrik për njohjen e gjurmëve të gishtave.

huawei mate 10 foto-evleaks

Këto janë karakteristikat teknike e pritura dhe sa i përket çmimeve, do të fillojnë nga 799 dollarë për versionin bazë 6 / 64GB deri në 1099 dollarë për 8/256GB:

  • Ekrani:  5.9 “QHD (1440×2880) 18:9 (90% e zënë nga ekrani)
  • Procesor: HiSilicon Kirin 970
  • Sistemi Operativ: Android 8.0 Custom Oreo EMUI 6.0
  • RAM: 6 ose 8 GB
  • Memoria e ruajtjes: 64/128/256 GB UFS 2.1
  • Kamera e pasme: 20 + 12MP me hapje fokale f/1.6 në lidhje me Leica
  • Certifikimi: IP68
  • 4200 mAh bateri me mbështetje të shpejtë të ngarkimit

ose.al – Shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

One thought on “Huawei Mate 10 Foto Render me dy kamera Leica

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.