video ne 360°
Celulare Lajmet e fundit

HTC U 11 – celulari i pare qe regjistron video ne 360°

HTC publikoi sot ne Twitter nje video promocionale te celularit te saj te ri, HTC U 11. Nga kjo reklame eshte fare e qarte qe U 11 do te jete ne gjendje te regjistroje video ne 360°. Do te jete celulari i pare ne histori me nje kapacitet te tille. Tashme pritet vetem prezantimi i ketij smartphoni qe duket fantastik.

Video ne 360° nga U 11 promo:

Pak dite me pare publikuam imazhet e para 3D te HTC U 11 dhe disa detaje teknike:

Skeda Teknike

 • Ekran 5.5” QuadHD Corning Gorilla Glass 5
 • Procesori: Qualcomm Snapdragon 835
 • Memoria: 128 GB + MicroSD deri ne 2TB
 • RAM: 6 GB / 4 GB
 • Fotokamera paresore: 12 MP f/1.7 HTC UltraPixel 3 + UltraSpeed AF
 • Fotokamera dytesore: 16 MP f/2.0 Selfie Panorama
 • Sensoret: Edge Sense + Shenje gishtash
 • IPS Rrezistent nga uji dhe pluhurat
 • Audio: HTC USonic + 3D Audio recording + HTC BoomSOund
 • Dual Nano-SIM
 • Bateria 4000 mAh;
 • Karikim i shpejte: Quick Charge 3.0
 • Sistemi operativ: Sense 9 bazuar ne Android 7.1.1 Nougat

Count Down:

[ms_countdowns type=”circle” nowtime=”1494333049″ endtime=”2017-05-16 00:00″ day_field_text=”Dite” hours_field_text=”Ore” minutes_field_text=”Minuta” seconds_field_text=”Sekonda” fontcolor=”” backgroundcolor=”” google_fonts=”Alfa Slab One, display” class=”” id=”” circle_type_day_color=”#1abc9c” circle_type_hours_color=”#2980b9″ circle_type_minutes_color=”#8e44ad” circle_type_seconds_color=”#f39c12″]

©ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.