Celulare Lajmet e fundit

Honor V10 🔝🔝🔝 ne nje tjeter foto pak dite perpara prezantimit!

[perditesim 27.11.2017]

Ja dhe perditesimi i fundit mbi celularin e ri fantastik ose siç do te njihet ne Europe: Honor 9 Pro, qe ka te beje me design-in.

Zyrtarizohet nje fotografi nga website TENAA, nje nder me te famshmit ne kine persa i perket teknologjise. Kjo fotografi prezumon imazhin qe do te kete Honor V10 nga te gjitha kendet. Konfirmohet pra ekrani “near bezel less” pra thuajse pa korniza. Shpresojme qe Honor te ruaje famen e saj si kompania qe prodhon disa nga dispozitivet me te bukur ne treg.

Foto Honor V10:

honor v10

Honor V10 është caktuar për zbulimin më 28 nëntor në Pekin. Raporti i fundit tregon një imazh shumë të qartë që mund të jetë V10.

Lexo edhe: Honor 9 Premium me 6GB RAM

Honor V10 do të dali në treg me një ekran të plotë me një raport aspekti 18:9. Imazhi i zbuluar tregon një smartphone me korniza shumë të holla, që nuk vërteton imazhet e mëparshme që kanë rrjedhur. Ajo tregon një telefon me të hollë se fotot e mëparshme 😎😎😎

Honor V10-foto

Honor ka konfirmuar se do të fillojnë me V10 më 28 Nëntor në Kinë dhe më vonë në Londër, në javën e parë të dhjetorit. Lista në TENAA zbuloi disa gjëra në lidhje me smartphoneun e ardhshëm.

Do të shfaqë një ekran prej 5.93″ 2160 x 1080p, me një raport aspekti prej 18:9. Ajo do të mundësohet nga shtëpia e Huawei me proçesor Kirin 970 e lidhur me 4GB ose 6GB RAM. V10 do të mbështesë karikimin e shpejtë 22.5W të Huawei.

Nuk ka asnjë fjalë për çmimet e telefonit, por mund të jetë afër asaj të serisë Mate 10.

ose.al – Shtëpia e teknologjisë

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.