Lajmet e fundit

HONOR V10 prezantohet ne 5 dhjetor me nje design ultra modern • ose.al

Kompania Honor eshte nje realitet i rendesishem ne boten e smartphoneve ne te gjithe boten. Ajo eshte “bije” e Huwaei dhe ka per qellim te hedhe ne treg teknologjine Huawei me nje çmim sa me te lire per klientin.

Minutat e fundit po qarkullon online nje publicitet mbi nje event qe Honor do te mbaje ne Londer ne daten 5 dhjetor:

honor v10 prezantohet

[ms_countdowns type=”circle” nowtime=”1507808093″ endtime=”2017-12-05 18:00″ day_field_text=”Days” hours_field_text=”Hours” minutes_field_text=”Minutes” seconds_field_text=”Seconds” fontcolor=”” backgroundcolor=”” google_fonts=”” class=”” id=”” circle_type_day_color=”#1abc9c” circle_type_hours_color=”#2980b9″ circle_type_minutes_color=”#8e44ad” circle_type_seconds_color=”#f39c12″]

Ky do te jete celulari i pare i Honor qe do te aplikoje design-in modern “bezel-less“, pra pa korniza anesore te ekranit.

Ne Europe modeli Honor V10 prezantohet me emrin Honor 9 Pro. Vini re – Vini re, ai do te vihet ne jete nga procesori i ri i Huawei: Kirin 970.

Sistemi operativ natyrisht do te jete EMUI 6 i adaptuar nga Android 8.0 Oreo. Dhe kjo perben nje lajm, sepse do te jete celulari i pare se bashku me Huawei Mate 10 qe do te sjelle ne treg nga fabrika Android Oreo.

Risia me e rendesishme ka te beje me design-in. Ai do te jete ultra-modern me nje panel frontal thuajse “bezel-less”. Mungesa e kornizave rrit bukurine dhe hijeshine e nje smartphoni. Duhet thene qe Honor ka prodhuar gjithmone dispozitive mjaft elegant dhe te bukur. Ky ndryshim ne design imagjinojme qe do ti jape akoma me bukuri ketij celulari fantastik.

Stay tuned😉😉😉

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

5 thoughts on “HONOR V10 prezantohet ne 5 dhjetor me nje design ultra modern • ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.