Celulare Lajmet e fundit

Honor V10, foto ekskluzive me karakteristika 🔝🔝🔝

Honor V10 është caktuar për zbulimin më 28 nëntor në Pekin. Raporti i fundit tregon një imazh shumë të qartë që mund të jetë V10.

Lexo edhe: Honor 9 Premium me 6GB RAM

Honor V10 do të dali në treg me një ekran të plotë me një raport aspekti 18:9. Imazhi i zbuluar tregon një smartphone me korniza shumë të holla, që nuk vërteton imazhet e mëparshme që kanë rrjedhur. Ajo tregon një telefon me të hollë se fotot e mëparshme 😎😎😎

Honor V10-foto

Honor ka konfirmuar se do të fillojnë me V10 më 28 Nëntor në Kinë dhe më vonë në Londër, në javën e parë të dhjetorit. Lista në TENAA zbuloi disa gjëra në lidhje me smartphoneun e ardhshëm.

Do të shfaqë një ekran prej 5.93″ 2160 x 1080p, me një raport aspekti prej 18:9. Ajo do të mundësohet nga shtëpia e Huawei me proçesor Kirin 970 e lidhur me 4GB ose 6GB RAM. V10 do të mbështesë karikimin e shpejtë 22.5W të Huawei.

Nuk ka asnjë fjalë për çmimet e telefonit, por mund të jetë afër asaj të serisë Mate 10.

ose.al – Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

4 thoughts on “Honor V10, foto ekskluzive me karakteristika 🔝🔝🔝

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.