honor 9 premium
Lajmet e fundit

📱 HONOR 9 Premium 📱 • 6 GB RAM + 128 GB ROM vetem 455 € • ose.al

Honor 9 Premium debuton ne tregun Europian:

Smartphoni i ri Honor 9 Premium eshte nje nder kandidatet kryesore per celularin me te mire ne raportin çmim / kualitet. Kemi te bejme me nje dispozitiv me te vertete “Premium“. Varianti me i mire persa i perket performances vjen me 6 GB RAM dhe 128 GB Memorie disk te zgjerueshme (!) 😵

Sipas te rejave te fundit, i ashtuquajturi Honor 9 Premium sapo u prezantua ne Itali. Ai do te jete i mundur te blihet nen logon e kompanise “3” (Tre).

honor 9 premium

Edhe ne Zvicer eshte i mundur prenotimi i Honor 9 Premium, megjithese do te shitet zyrtarisht ne daten 28 Gusht. Siç e kemi permendur dhe me pare, Honor 9 i nivelit standart vjen me 4 GB RAM dhe 64 GB Memorie. Upgrade eshte bere pikerisht me versionin Premium, i cili do te kete dhe nje çmim paksa me te larte.

Lajmi i mire eshte qe kjo rritje çmimi do te jete per vetem 50 €. Kjo do te thote qe Honor 9 Premium do te kushtoje rreth 450 €. Siç mund te vihet re, çmimi eshte me te vertete i ulet per nje celular me keto karakteristika. Te mos harrojme qe Honor 9 eshte gjithashtu i vleresuar si nje nder celularet me te bukur te vitit 2017.😍 Kjo vlen sidomos per versionin blu😎.

Nese po mendoni te blini nje dispozitiv teper performant, estetikisht te bukur, me karakteristika teknike spektakolare dhe me çmim te ulet? Honor 9 Premium eshte nje nder kandidatet kryesore ☝☝☝☝☝☝

Galeria Fotografike:

 

🤓Ndjekin azhornime….

.copyright © ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.