gran turismo sport
Lajmet e fundit

Gran Turismo Sport per PS4 Pro, prova e Lewis Hamilton!

Gran Turismo Sport per Play Station 4 Pro konsiderohet sot loja me realistike me makina ne boten e “console” te lojrave, perfshi ato te Xbox dhe Nintendo.

Ne fakt “çertifikimi” u dha nga kampioni i botes ne Formula 1, i madhi Lewis Hamilton. Me poshte ndiqni xhiron e ti ne cirkuitin e Nurburgring.

Gran Turismo Sport Video Lewis Hamilton PS4Pro:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.