kenget me te degjuara-youtube-google-grafika-re-spektakel
Lajmet e fundit

Google njofton grafiken e re per YouTube (Android)

Sot u bë zyrtare: YouTube ka ndryshuar komplet pamjen. Në një deklaratë të shkurtër të postuar, Google ka bërë të ditur se nuk është ende në dispozicion për të gjithë, por do të jetë gati në ditët e ardhshme. Më poshtë video e prezantimit.

Versioni i fundit online është: 12.19.156. E gjithë grafika ka ngjyrë të bardhë dhe gërmat ngjyrë të zezë. Edhe butonat ndryshojnë pozicion: duke kaluar në pjesën e poshtme të applikacion-it.

Megjithatë, duke u kufizuar nga serverat e aktivizimit, vetëm disa smartphone kan marrë këto ndryshime. A e keni marrë këtë UI të ri? A ju pëlqen versioni i bardhë? Shkruani tek komente komentet.

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.