google pixel xl 2 concept
Celulare Lajmet e fundit

Koncept: GOOGLE PIXEL XL 2 dhe imazhi i pare render | ose.al

Render Google Pixel XL 2:

Duke veshtruar kete koncept te Google Pixel XL 2 ne foton e meposhtme, vihet re nje ngjasi me LG G6. Kjo nuk eshte nje surprize sepse flitet qe Pixel XL 2 do te prodhohet nga LG.
Autori i ketij renderi thekson se ekrani i Pixel XL 2 do te vije nga LG. Konfirmon gjithashtu zera te brendshem nga LG qe theksojne se celulari to te kete sistem “Dual Speaker” per sa i perket altoparlanteve. Gjithashtu konfirmohen zerat e nje ekrani jo totalisht pa korniza (borderless). Mendohet se do te kete korniza shume te holla ne pjesen e siperme dhe te poshtme.
Natyrisht Pixel XL 2 do te jete Top Class per sa i perket skedes teknike. Me shume mundesi me SnapDragon 835 dhe trup xhami dhe qeramike. Priten informacione te tjera per Pixel XL 2, qe sic e dime eshte i vetmi celular me sistemin operativ Android 100% puro.
Ndiq azhronimet ne ose.al….
Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.