google pixel 2 xl risite
Lajmet e fundit

GOOGLE PIXEL 2 XL risite dhe karakteristikat me inovative • ose.al

Pa ju lodhur shume, per Google Pixel 2 XL risite kryesore do te renditen sipas rendesise ne nje liste gjenerike. Sidomos ne raport me paraardhesin Google Pixel i gjenerates se pare.

Google Pixel 2 XL risite:

1 ) Fotokamer “single” me “Portrait Mode”

2 ) OIS + EIS simultan. Pra stabilizatori optik dhe stabilizatori digital funksionojne ne menyre simultane duke rritur ndjeshem nivelin e fotografive.

3 ) Fotokamera “selfie” me “Portrait Mode”

4 ) Memorie cloud “Google Photos Storage” e pa limituar. Pra mund te ruhen fotografite ne Goole Photos pa limit deri ne 2020

5 ) Kufje wireless

6 ) Dual Front Firing Speakers, pra dy altoparlant frontal te tipit stereo me te vertete potent

7 ) Rezistence nga uji dhe pluhurat me çertifikimin IP67

8 ) Sensoret “Edge Sense” per Google Assistant

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.