gjergji kompjuter shtepia e teknologjise
Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Shtepia e Teknologjise bashkepunim me Gjergji Kompjuter

Shtëpia e Teknologjisë, me kënaqesinë më të madhe, njofton të gjithë fansat për fillimin e një bashkëpunimi me Gjergji Kompjuter. Së bashku do ju sjellim ofertat më të mira në tregun Shqiptar. Ju kërkoni informacione dhe ne do ju përgjigjemi. Do sjellim për ju materialet nga më të ndryshmet duke filluar nga kompjuterat deri tek tastiera për PC, monitor, dhe shumë aksesorë të tjerë.

Gjergji Kompjuter është një ndër dyqanet më të njohura dhe më me eksperience në Tiranë. Kanë kaluar më shumë se 10 vite nga hapja e saj dhe profesionaliteti dhe asistenca ndaj klientit janë pikat më të forta.

IT Gjergji Kompjuter shpk është krijuar si Kompani e Teknologjisë së Informacionit me qëllim të ju gjëndet pranë nevojave të kategorive të ndryshme të klientelës. Produktet e ofruara i japin zgjidhje klientit familjar në kërkim të një Kompjuteri të besueshëm për familjen me çmim të arsyeshëm, por dhe për klientët me kërkesa më specifike si psh: përdorim profesional të programeve AUTOCAD, Corel Draw, Photoshop CS, përpunim Video/ Audio, produkte Gamer, etj.

Dyqani i hapur në muaj Mars të vitit 2008 është një pikë referimi në Tiranë për shumë persona. Nëse keni ndonjë problem me kompjuterin tuaj, kërkoni një kompjuter të ri ose thjesht dëshironi të merrni aksesorët e fundit për të luajtuar online, Gjergji Kompjuter është përgjigja. Do sjellim ofertat më të mirat në tregun kombëtar si prsh:

  • Kufje HP për gaming
  • Mouse Dell për gaming
  • Workstation për zyrat
  • Monitor HP për gaming
  • Noteboook të ndryshëm

Ofertat do prezantohen gjithmonë tek faqet tona zyrtare ne Facebook dhe Instagram. Nese deshironi te kaloni direkt tek dyqani i Gjergji Kompjuter do shikoni që mikpritja dhe njohuria e materialeve dhe programeve të ndryshme janë pikat kryesore të stafit.

Në fokus është edhe biznesi i vogël dhe i mesëm duke ofruar zgjidhje për pajisje rrjeti dhe teknologji inovative për qëllime të ndryshme pune me kosto dhe alternativa ekonomike si dhe një gamë të plotë pajisje kancelarie dhe konsumabla. 

IT Gjergji Kompjuter është rrjeti i madh i dedikuar IT në Shqipëri, lehtësisht i aksesueshëm, në disa qytete të Shqipërisë (Tiranë, Elbasan, Fier).

Shtepia e Teknologjise: Bashkepunim me Gjergji Kompjuter

Dyqanin që gjëndet tek rruga Faik Konica, pas Std. Qemal Stafa, do ta gjeni të hapur në këto orare:

Dita e Hënë 8:30–18:30
Dita e Martë 8:30–18:30
Dita e Mërkurë 8:30–18:30
Dita e Enjte 8:30–18:30
Dita e Premte 8:30–18:30
Dita e Shtunë 8:30–18:30
Dita e Diell Mbyllur

Per cdo gje te momentit te fundit dhe per kerkesa speciale mundeni gjitmone te shkruani ne WhatsApp tek ky numer celulari: +355 69 203 2966

Shtepia e Teknologjise do perpiqet te ju asistoje gjithmone e me shume ne zgjedhjen e celularit ideal per ju dhe te gjej ne Shqiperi ofertat me te mira!! Do ju ofrojmë së bashku gamën më të larmishme të produkeve IT nga prodhuesit gjigandë botërorë, çmimet më të mira në treg dhe asistencën tonë profesionale të sinqertë.

gjergji kompjuter shtepia e teknologjise foto1

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.