GearBest-foto
Lajmet e fundit

[ZBRITJE] Gearbest feston 4 vjetorin 🎉🎉

Gearbest ka vendosur të festojë përvjetorin e saj të katërt duke njoftuar një seri iniciativash dhe zbritjeje që do të vazhdojnë deri më 9 prill për konsumatorët në të gjithë botën.

  Gearbest Get ready for Gearbest 4th Anniversary promotion


Gearbest feston 4 vjetorin me ulje çmimesh çdo ditë

Promocionet, do të jenë të disponueshme në faqen kryesore të internetit,  ku është e mundur të blini produkte të mbuluara nga 2 vjet garancie në Evropë. Kalendari i ngjarjeve të planifikuara është si më poshtë:

Fillimi i ofertave: Fillon në orën 10:00 (ora shqiptare) më 20 mars – deri në orën 04:00 më 26 mars

Ngjarja kryesore: Fillon në orën 04:00 (ora shqiptare) më 26 mars – deri në orën 04:00 të datës 2 prill

Dita e falenderimeve: Duke filluar nga ora 04:00 (ora shqiptare) më 2 prill – deri në orën 4:00 të datës 9 prill

Gearbest Get ready for Gearbest 4th Anniversary promotion
Gearbest feston 4 vjetorin me ulje çmimesh çdo ditë  

Gjatë ngjarjes kryesore, të planifikuar në një periudhë kohe midis 26 Mars dhe 2 Prill, Gearbest do të japë mundësinë për të përfituar nga një sëri zbritjesh në të gjitha kategoritë në faqen e internetit. Më poshtë është një përmbledhje e shkurtër e asaj që na pret:

Mars 26 – Dita e Smartphone:

Oferta për smartphones Xiaomi nën $ 90 – fillon në orën 11:00

Oferta për smartwatch nën 10 dollarë – fillon në orën 19:00

Mars 28 – Zbritje elektronike

35% zbritje në produktet më të mira HD DVR në $ 9.99 – fillon në orën 11:00

Action kamera Xiaomi 4K në $ 99.99 – Fillon në orën 19:00

Për përvjetorin e tij të katërt, Gearbest nuk ka ofruar vetëm zbritje. Në fakt, në faqen kryesore do të ketë dy lojëra të ndryshme përmes të cilave të provoni fatin e tyre për të fituar produkte teknologjike. 🎊 Regjistrohuni dhe provoni fatin tuaj dhe mund te fitoni një super smartphone 🎉

  Gearbest Get ready for Gearbest 4th Anniversary promotion
Gearbest feston 4 vjetorin me ulje çmimesh çdo ditë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do tĂ« bĂ«het publike. Fushat e domosdoshme janĂ« shĂ«nuar me njĂ« *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.