Celulare Lajmet e fundit

Galaxy Note 10 – Data e lancimit, livestream dhe specifikimet

Lancimi i Galaxy Note 10 dhe 10+ janë vetëm disa orë larg dhe thashethemet sugjerojnë se dyshja e falgshipeve nga Smasung do të sjellë një mori përditesimesh të rëndësishme në formacionin e smartphone të ekranit të madh.

Sipas lajmeve në internet, Note 10+ do të jetë telefoni inteligjent më i madh i Samsung deri më tani me një ekran OLED 6.8 inç, ndërsa Note 10 i vogël do të suportojë një ekran 6.3 inç. Mund të presim gjithashtu një S Pen krejt të re, një SoC 7nm, kamera treshe dhe në Note 10 Plus, të paktën – suport për karikimin e shpejtë për 5G dhe 45W.

Ne kemi permbledhur gjithçka që dimë për formacionin Galaxy Note 10 në nje artikull me vete te cilin mund ta lexoni duke klikuar ketu.

Me poshte do te mund te shikoni transmetimin live te Note 10 më 7 gusht 2019, ora 22:00.
Klevis
Student ne degën inxhinieri Kompjuterike, gjithmonë i fiksuar pas lajmeve te fundit rreth botës së teknologjisë. Dëshira për të informuar shqiptarët rreth këtyre lajmeve më bëri që të jem pjesë e ose.al.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.