android 9 samsung
Celulare Lajmet e fundit

Galaxy A8s 😍😍 – Samsung përgatit bombën 💣💣

Jeni gati për përvjetorin e ardhshëm të 10-të të Galaxy S10 dhe të gjitha variantet e tij? Galaxy A8, i cili u demostrua për herë të parë, ka qenë temë e shumë titujve kohët e fundit. Ndërsa pamë tashmë disa panele të pajisjes, një shfaqje e re sapo ka dalë duke zbuluar atë që duket të jetë fotoja e parë reale e Galaxy A8s.

galaxy a8s foto koncept

Vëreni se ky është vetëm një koncept i dhënë dhe jo i dhënë zyrtar, por ne mund të garantojmë burimin pasi është treguar i besueshëm në të kaluarën e afërt.

Galaxy A8s render zbulon një pajisje vetëm ekran, me përjashtim të kameras prerë nga e cila Samsung i referohet si ekran Infinity-O.

Me ekranin Infinity-O, Samsung ka për qëllim të shkëputet nga nyja e ekranit që lejon një kamerë të prerë jashtë ekranit.

Nga renderi, është gjithashtu e dukshme se Galaxy A8 nuk do të përfshijë një skaner të gjurmëve të gishtave nën ekran, por një skaner të pasmë të shoqëruar me një treshe të një konfigurimi vertikal të kamerës së pasme.

galaxy a8s foto koncept1

KEMI DËGJUAR SE GALAXY A8S DO TË MUNDËSOHET NGA CHIPSET SNAPDRAGON 710 ME 6GB RAM, NDËRSA MUND TË NISË ANDROID OREO NGA KUTIA.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.