gadget teknologjik
Lajmet e fundit

Gadget teknologjik 📲 që ju duhen për pushimet verore 2017 🍉 🌅 🌴 🏖

Gadget Teknologjik

Vera filloi me ditët me diell dhe me festat e shumëpritura për ata që janë tashmë të lirë nga angazhimet e punës dhe shkollës. Cilado qoftë situata juaj, ne kemi vendosur një përzgjedhje të kujdesshme të gadget teknologjik të vogla për të shijuar verën. Rezultati është një listë me top 3 propozimet për të gjitha nevojat dhe buxhetet. Ju garantojmë se të gjitha gadget kanë kualitet dhe cilësi të lartë.

[ms_heading style=”doubleline” color=”#81d742″ border_color=”#81d742″ text_align=”center” font_weight=”300″ font_size=”36″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ border_width=”5″ responsive_text=”yes” class=”” id=””]1. Lente per celularin tuaj[/ms_heading]

 

gadget teknologjik-lente-celular

Sipas një studimi me ardhjen e verës realizojmë 3 herë më shumë fotografi sesa në dimër. Për të realizuar sa më shumë foto të bukura mund të ju nevojiten lente të jashtme që ndryshojnë mënyrën e realizimit të fotos. Lidhni direkt lentet me celularin tuaj dhe realizoni foto fantastike. Këto lente mund të përdoren si me celular Android si me iPhone. Për trasportin mos kini merak: ato jepen me nje kuti qe do ju ndihmoje që mos ti humbni.  Duke filluar nga vetëm €7.44. Më poshtë keni linkun ku mund ti bleni direkt nga Gearbest.

gearbest

 

[ms_heading style=”doubleline” color=”#81d742″ border_color=”#81d742″ text_align=”center” font_weight=”300″ font_size=”36″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ border_width=”5″ responsive_text=”yes” class=”” id=””]2. Mrojtësja kundër ujit[/ms_heading]

 

gadget teknologjik-kustodia-kunder-ujitËshtë koha për pushime dhe plazhi e deti është koha më e keqe për smartphonin tonë të shtrenjtë. Ju mund të mendoni ta mbroni me një mbulesë dhe një film mbrojtës, por kripa dhe rërë janë kudo. Më e keqja është nëse ai laget plotësisht dhe rrezikon prishjen në mënyrë të pakthyeshme.

Zgjidhja më praktike është e sigurtë është padyshim një kustodie transparente e papërshkueshëm nga uji, i cili do t’ju lejojë për të bashkëvepruar me ekranin touch dhe në të njëjtën kohë do mbrojë celularin. Bonusi ekstra është e përfaqësuar nga certifikimit IPX8 që do t’ju lejojë të zhyteni në 10 metra. Do realizoni video dhe fotot nënujore spektakolare.

Kustodia Aukey përmban smartphone deri në 160 x 85 x 10 mm,  duke përfshirë edhe phablet të madh. Çmimi: më pak se €7!

Çfarë mendoni mbi këto gadget? Kush ju pëlqen më shumë?

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

2 thoughts on “Gadget teknologjik 📲 që ju duhen për pushimet verore 2017 🍉 🌅 🌴 🏖

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.