foto samsung galaxy s9 plus-cover (1)
Celulare Lajmet e fundit

[-7 ditë] Foto Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Foto Samsung Galaxy S9

Karakteristikat e Samsung Galaxy S9

– Ekran 5.8 inch Super Amoled Infinity me rizolucion 1440 x 2960 pixels (QHD+).
– Android 8.0
– 64 GB memorie dhe 4 GB RAM.
3000 mAH battery.
– 12 MP kamera kryesore me hapje f/1.5 dhe f/2.4 
– 8 MP kamera per selfie me hapje f/1.7
Exynos 9810 / Snapdragon 845
– Bluetooth v 5.0
USB Type-C.
– Sensor IRIS Scanner, fingerprint, face recognition, stereo speakers.
– Ngjyrat: Midnight Black, Titanium Gray, Lilac Purple, Coral Blue

Lexo edhe: Ja çmimi i Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Informacion i marrë nga SlashLeaks

Foto Samsung Galaxy S9 +

Karakteristikat e Samsung Galaxy S9+

– Ekran 6.2 inch Super Amoled Infinity me rizolucion 1440 x 2960 pixels (QHD+).
– Android 8.0
– 64 GB memorie dhe 6 GB RAM.
– 3500 mAH battery.
– 12 MP kamera kryesore me hapje f/1.5 dhe f/2.4 
– 8 MP kamera per selfie me hapje f/1.7
– Exynos 9810 / Snapdragon 845
– Bluetooth v 5.0
USB Type-C.
– Sensor IRIS Scanner, fingerprint, face recognition, stereo speakers.
– Ngjyrat: Midnight Black, Titanium Gray, Lilac Purple, Coral Blue

Lexo edhe: Ja çmimi i Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Informacion i marrë nga SlashLeaks

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.