foto nokia 8
Lajmet e fundit

Foto NOKIA 8 te nxjerra nga nje informator brenda kompanise • ose.al

Kompania finlandeze Nokia ka konfirmuar hedhjen ne treg te cleularit Nokia 8 me sistem operativ Android. Ai do te prezantohet ne daten 16 Gusht dhe pritet te kete specifika teknike me te vertete interesante. Por mungonin ne pergjithesi informacione dhe foto mbi kete celular.

Sot mesohet se disa informacione te tilla kane rrjedhur nga kompania finlandeze. Nje punonjes i kompanise mendohet se ka arritur ti dergoje nje gazetari disa foto live te Nokia 8. Ajo qe vihet re ne keto foto eshte prezenca  e tastit “Home” ku ndodhet sensori  i shenjes se gishtave. Gjithashtu vihet re dhe nje fotokamera “dual camera” dhe nje LED njoftimesh Zeiss.

Dime gjithashtu qe Nokia 8 do jete nje celular i tipit “dual-SIM” hibrid. Pra do te jete e mundur te perdoret me dy karta SIM ose me nje karte SIM dhe nje karte Memorie SD.

Ja disa foto Nokia 8 live:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.