fifa 20 2020 ne shqiperi
Lajmet e fundit

FIFA 20: Ja dhe 🔝1️⃣0️⃣0️⃣ lojtarët më të fortë

Lionel Messi eshte lojtari më i fuqishëm të FIFA 20. EA Sports në fakt ka publikuar top 20 pozicionet dhe Top 100 të Fifa 20, renditjen e lojtarëve më të mirë në titullin e pritur të futbollit.

Fifa 19: Rënditja e plotë per 20 vendet e para

 1. Lionel Messi 94 – Barcellona
 2. Cristiano Ronaldo 93 – Piemonte Calcio
 3. Neymar 92 – PSG
 4. Eden Hazard 91 – Real Madrid
 5. Kevin De Bruyne 91 – Manchester City
 6. Jan Oblak 91 – Atletico Madrid
 7. Virgil van Dijk 90 – Liverpool
 8. Mohamed Salah 90 – Liverpool
 9. Luka Modric 90 – Real Madrid
 10. Marc-André ter Stegen 90 – Barcellona
 11. Kylian Mbappé 89 – PSG
 12. Sergio Ramos 89 – Real Madrid
 13. Sergio Aguero 89 – Manchester City
 14. Giorgio Chiellini 89 – Piemonte Calcio
 15. Robert Lewandowski 89 – Bayern Monaco
 16. Harry Kane 89 – Tottenham
 17. Kalidou Koulibaly 89 – Napoli
 18. N’Golo Kanté 89 – Chelsea
 19. Alisson Becker 89 – Liverpool
 20. Antoine Griezmann 89 – Barcellona

Per klasifikimin e plote mund te klikoni ketu!

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.