Celulare Lajmet e fundit

[REKORD] One Plus 6T McLaren shitet pĂ«r vetĂ«m …

Shitja e parë zyrtare e edicionit One Plus 6T McLaren shkoi në shitje dy ditë më parë. Tani, kemi të dhënat e shitjeve për këtë smartphone dhe është e habitshme. Kjo pajisje premium u shit brenda 60 sekondave në Jingdong dhe fitoi çmimin më të mirë për smartphone në JD.com për javën. Sot, OnePlus zyrtarisht njoftoi se versioni i personalizuar i OP6T McLaren do të jetë në shitje në 10:00 në 28 Shkurt.

One Plus 6T-McLaren-Version

Edicioni i OnePlus 6T McLaren u lirua nĂ« Shenzhen mĂ« 14 dhjetor. Ky version pĂ«rdor strukturĂ«n e fibrave tĂ« karbonit me njĂ« proces tĂ« veshjes me shumĂ« shtresa dhe dizajnin McLaren klasik nĂ« pjesĂ«n e pasme. Ne gjithashtu kemi logon “McLaren” me disa vija ashtu si njĂ« makinĂ« super sportive. Ky smartphone thekson “shpejtĂ«sinĂ«” sepse njĂ« makinĂ« sportive Ă«shtĂ« e shpejtĂ«.

Prezantohet One Plus 6T McLaren

Teknikisht, frytet e kĂ«tij bashkĂ«punimi tĂ« profilit tĂ« lartĂ« midis OnePlus dhe prodhuesit tĂ« makinave sportive McLaren do tĂ« zbulohen tĂ« detajuara plotĂ«sisht nĂ« njĂ« event tĂ« veçantĂ« britanik mĂ« 11 dhjetor. Faqja “leaker” MySmartPrice tani pretendon se ka perceptuar ekskluzivisht ndryshimet e harduerit tĂ« OnePlus 6T-McLaren Edition dhe variantet standarde tĂ« pajisjes se fuqishme me Snapdragon 845.

Ky do te jete celulari i pare i pajisur me 10 GB RAM.

mclaren 1

Natyrisht, nuk e dimë nëse OnePlus 6T-McLaren Edition do te shitet ne te gjithe boten apo madje edhe në numër të kufizuar. Fillimisht mendohet se do te shitet ne Indi. Pra ende nuk ka informacione per tregje të tjera.

Edhe pse pajisjet konkurruese të Huawei Porsche Design zakonisht çmim shume te larte, OnePlus mund të planifikojë të mbajë çmimin e versionit McLaren nën kontrollin dhe me te aksesueshem per perdoruesit e thjeshte.

Nderkohe ne mezi presim te shohim design e ketij super celulari. Po ju çfarë mendoni për këtë celular?

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.