energizer power max p20
Lajmet e fundit

ENERGIZER Power Max P20 celulari qe zgjat 31 dite karikim

Energizer, kompania e njohur e prodhimit te celulareve, ka zbuluar dispozitivin e saj te rradhes te quajtur Power Max P20.
Ky celular do te kete nje super bateri dhe nje kohezgjatje karikimi te papare ne historine e telefonise mobile. P20 do te kete nje bateri prej 4.000 mAh dhe nje kohezgjatje karikimi prej plot 31 ditesh.
Surpriza e vertete qendron ne faktin se celulari do te kete nje porte USB type-A e cila mund te perdoret per te karikuar smartphone te tjere !!
Energizer Power Max P20 do te kete nje ekran te vogel 2.8” me rezolucion 240×320 px dhe do te jete i tipit Dual Sim. Aspekt tejet pozitiv eshte edhe kapaciteti RAM prej 32MB, mese i mjaftueshem per telefonata dhe mesazhistike.
Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do tĂ« bĂ«het publike. Fushat e domosdoshme janĂ« shĂ«nuar me njĂ« *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.