doogee
Celulare Lajmet e fundit

E FUNDIT Doogee prodhon nje smartphone me ekran te perthyeshem!

Kemi bere disa artikuj per projektet e kompanive me te medha ne bote per te krijuar nje smartphone me ekran te perthyeshem. Doogee nuk ka qene kurre nje kandidat.

Sidomos Samsung dhe LG kane kohe qe punojne ne projekte te tilla, por kurre nuk kane arritur nje produkt te sigurte dhe definiv.

Dihet gjithashtu qe kompanite kineze kane nje sistem inovacioni dhe pune mjaft intensive. Ndaj pritej qe dhe ne kete aspekt, nje kompani e tille te zhvillonte projektet me shpejt se sa superfuqite boterore.

Flasim ne kete rast per kompanine Doogee, qe hedh ne treg smartphone mjaft interesant. Eksperti i “leak”, mister Evan Bass hodhi ne twitter dy imazhe qe ka arritur te siguroje direkt nga disa inxheniere te kompanise Doogee. Evan Bass ka dhene dhe disa karakteristika te ketij celulari, si per shembull ekran me raport 18:9 dhe 6GB RAM / 128 GB ROM.

Shihni “twitt-in” e Evan Bass, dhe do te habiteni me te vertete!

Foto Doogee ekran i perthyeshem:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.