Doogee V-foto1
Celulare Lajmet e fundit

iPhone X? Galaxy S9 Plus? Shikoni Doogee V 😍😍😍

Wow Doogee, wow! Nuk jemi të sigurt nëse kjo gjë më në fund do të shohë fundin e rrugës dhe do të dali në treg, por sigurisht duket e mahnitshme (për mua të paktën). Njihuni me Doogee V, modeli më i fundit i modelit kinez të OEM-së që është planifikuar të zbulohet diku nga fundi i prillit ose në fillim të majit.

Kjo është ajo që 2 zbuluesit famëkeq (@evleaks dhe Benjamin Geskin) thonë së paku që nga dje, kur ata të dy tweetuan versionet e tyre të modelit të ardhshëm Doogee V. Shkruam “versionet e tyre”, sepse siç mund ta shihni ne kemi 2 foto të së njëjtës pajisje që kanë disa dallime veçanërisht në shpinë.

Doogee V-foto

Sipas rrjedhjeve, ky model i ardhshëm do të paketojë një iPhone X si ekran 6.2 inç. Kjo është ajo ku ne do të gjejmë disa pjesë të harduerit të saj, si një sensor, kufje dhe kamera përpara. Në pjesën më të ulët të ekranit ne gjithashtu kemi një skaner të gjurmëve të gishtave nën ekran – një arritje mjaft mbresëlënëse nga Doogee nëse ata vërtetë arrijnë të inkorporojnë atë kështu sic është.

Doogee V-foto1

Në pjesën e pasme imazhi i parë që shihni në krye (i takon Geskin) tregon 2 kamera në 21MP + 21MP dhe një dizajn tipik që nuk lë përshtypje. Ekzistojnë dy kamera të tjera selfie të vendosura në front, me rezolucion 16MP + 16MP. Megjithatë imazhi i tweeted nga Evan Blass (ai më poshtë) ndan një ngjashmëri të ngushtë me një tjetër telefon, edhe pse një që ende nuk është lëshuar dhe ne po flasim për Samsung Galaxy S9+.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.