cmimi samsung galaxy a20 foto
Celulare Lajmet e fundit

Skeda teknike dhe cmimi Samsung Galaxy A20

Galaxy A20 duket i destinuar të zgjerojë më tej portofolin e smartfonëve të vargut Galaxy A të Samsung. Detajet e reja mbërrijnë në sajë të faqes së internetit WinFuture imazhet e para dhe informacioni mbi karakteristikat teknike. Por cila eshte skeda teknike dhe sa eshte cmimi i Samsung Galaxy A20.

Galay A20 është e pajisur me ekran 6.4″ Infinity-U – rizolucioni dhe teknologjia e panelit janë aktualisht të panjohur – SoC Exynos 7884, 3GB RAM, 32GB memorie ruajtëse, 4000 mAh bateri dhe sistem operativ Android Pie 9.0, jane karakteristikat e tjera kryesore.

 

Cmimi Samsung Galaxy A20

Imazhet e para të printuara gjithashtu konfirmojnë praninë e një porti USB-Type C, kamera me dy lente të pasme të dyfishtë të integruar në nyjen qendrore, sensor fizik të gjurmëve të gishtit në pjesën e pasme dhe audio jack 3.5mm.

Pajisja, përfundon burimi, duhet të jetë në dispozicion në ngjyra të ndryshme (të zeza, blu, koral dhe të bardhë) me një çmim prej rreth 190 euro.

Një çmim shitjeje identike me atë të raportuar nga MySmartPrice në fillim të marsit.

Foto Samsung Galaxy A20

cmimi samsung galaxy a20 foto1

Skeda teknike e Samsung Galaxy A20

Më poshtë është një përmbledhje e specifikimeve të pretenduara të pajisjeve:

  • Ekrani Infinity U – 6.4″ me rezolucion HD + (1560×720 piksele)
  • SoC Exynos 7884
  • 3GB memorie RAM
  • 32GB memorie të brendshme me zgjerim Micro SD deri në 512GB
  • Kamera e pasme 13 + 5MP (f / 1.9 + f / 2.2)
  • Kamera e përparme 8MP (f / 2.0)
  • 4,000 mAh bateri
  • Sensori i gjurmës së gjurmës së pasme
  • Dimensionet: 158.4 x 74.7 x 7.8 mm

© Copyright Shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.