[OFERTA FALAS 24/11/2017] Clean Master për PC

4
215
views
clean master

Clean Master për PC është versioni i Windows i aplikacionit më të njohur të optimizimit të Android, i cili ofron shpërndarjen më të madhe të memories kompjuterike, optimizon mjedisin e konfigurimit dhe zgjidhje të tjera optimale.

Programi ofron pastrimin e temporary files, fotografi cache dhe largimin e mbetjeve të panevojshme. Mund të pastroni plotësisht kujtesën e kompjuterit dhe të keni më shumë hapësirë memorie për lojrat/fotot etj.

Clean Master Pro 6

Gjithashtu mund të zgjedhim karakteristikat e sistemit dhe të rrjetit me një klik të vetëm duke shpejtuar kompjuterin dhe duke i lejuar përdoruesit të luajnë, shfletojnë internetin ose të ekzekutojnë programin duke përjetuar performancën më të mirë të kompjuterit.

Për sot, Clean Master për PC Pro 6.0 ofrohet falas.

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi lidhjen në fund të artikullit. Duhet të unzip filen ZIP, e pastaj të fillojë exe file (që është i pranishëm në dosje) të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit Clean Master Pro 6.0 për PC. Kur të keni mbaruar instalimi klikoni në skedarin e tekstit ReadMe.txt për të ditur se si të merrni licencën falas për të mundësuar versionin e plotë të Clean Master për PC Pro 6.0. Oferta vlen vetëm për 1 vit FALAS.

Ju mund të shkarkoni Clean Master Pro 6 për PC falas duke klikuar butonin e mëposhtëm:

[sociallocker id=6829]

mega-logo

[/sociallocker]

ose.al – shtepia e teknologjise

Mos harroni të na ndiqni edhe në:
20

4 KOMENTET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.