clean master
Lajmet e fundit PC

[OFERTA FALAS 24/11/2017] Clean Master për PC

Clean Master për PC është versioni i Windows i aplikacionit më të njohur të optimizimit të Android, i cili ofron shpërndarjen më të madhe të memories kompjuterike, optimizon mjedisin e konfigurimit dhe zgjidhje të tjera optimale.

Programi ofron pastrimin e temporary files, fotografi cache dhe largimin e mbetjeve të panevojshme. Mund të pastroni plotësisht kujtesën e kompjuterit dhe të keni më shumë hapësirë memorie për lojrat/fotot etj.

Clean Master Pro 6

Gjithashtu mund të zgjedhim karakteristikat e sistemit dhe të rrjetit me një klik të vetëm duke shpejtuar kompjuterin dhe duke i lejuar përdoruesit të luajnë, shfletojnë internetin ose të ekzekutojnë programin duke përjetuar performancën më të mirë të kompjuterit.

Për sot, Clean Master për PC Pro 6.0 ofrohet falas.

Në mënyrë që të kualifikoheni ju duhet të shkarkoni dhe instaloni programin duke klikuar mbi lidhjen në fund të artikullit. Duhet të unzip filen ZIP, e pastaj të fillojë exe file (që është i pranishëm në dosje) të sapo shkarkuar dhe instaloni programin duke ndjekur procedurën e instalimit Clean Master Pro 6.0 për PC. Kur të keni mbaruar instalimi klikoni në skedarin e tekstit ReadMe.txt për të ditur se si të merrni licencën falas për të mundësuar versionin e plotë të Clean Master për PC Pro 6.0. Oferta vlen vetëm për 1 vit FALAS.

Ju mund të shkarkoni Clean Master Pro 6 për PC falas duke klikuar butonin e mëposhtëm:

[sociallocker id=6829]

mega-logo

[/sociallocker]

ose.al – shtepia e teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

4 thoughts on “[OFERTA FALAS 24/11/2017] Clean Master për PC

    1. Nk esht se e perdor.Cache I fshij manualisht ne cel.Por nk ben as funksionin me minimal te mbylljes se aplikacioneve qe ngarkojn Ram-in plus ads pa fund .Totalisht I paperdorshem ne cel.Per pc CCleaner me duket mire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.