celulari me i mire i vitit 2018 ne shqiperi foto
Celulare Lajmet e fundit

Celulari me i mire i vitit 2018 ne Shqiperi

Me shume se 1940 persona kane votuar tek sondazhi vjetor i krijuar nga Shtepia e Teknologjise per te zgjedhur se kush eshte celulari me i mire i vitit 2018 ne Shqiperi. Me poshte fituesit ne 6 kategorite e ndryshme.

Celulari me i mire i vitit 2018 ne Shqiperi – Kategoria SuperCelular

kategoria super celular
Kategoria: SuperCelular

Celulari me i mire i vitit 2018 ne Shqiperi – Kategoria High End

kategoria high end
Kategoria: High End

Celulari me i mire i vitit 2018 ne Shqiperi – Kategoria Middle Range

kategoria middle range
Kategoria: Middle Range

Celulari me i mire i vitit 2018 ne Shqiperi – Kategoria Budget Phone

Budget phone
Kategoria: Budget Phone

Celulari me i mire i vitit 2018 ne Shqiperi – Kategoria Kamera Phone

kategoria kamera phone
Kategoria: Kamera Phone

Celulari me i mire i vitit 2018 ne Shqiperi – Kategoria Celulari me i bukur

celulari me i bukur
Kategoria: Celulari me i bukur

Me kete artikull te fundit “Shtepia e Teknologjise – ose.al” ju uron te gjithve Gezuar Vitin e Ri 2019. Fat dhe mbaresi ne familjet tuaja!

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.