celulari me i mire 2018-sondazh
Celulare Lajmet e fundit

Celulari me i mire 2018 – VOTONI FALAS 😂

Celulari me i mire 2018 eshte sondazhi vjetor qe kryhet gjithmone nga Shtepia e Teknologjise dhe i drejtohet te gjithe lexuesve. Votoni celularin tuaj ne kategorite e ndryshme dhe konfirmoni voten tuaj. 

P.S: Këtu nuk vidhen votat prandaj mund te votoni lirisht 😂😂celulari me i mire 2018-sondazh

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.