celularet me te fuqishem foto
Celulare Lajmet e fundit

[MAJ 2018] 10 celularet me te fuqishem ne tregun nderkombetar

Kush jane celularet me te fuqishem ne tregun nderkombetar Android? Pergjigjen e jep AnTuTu me rezultatet e sapo publikuara per muajin Maj 2018. Më poshtë rënditja e plotë e TOP 10!

celularet me te fuqishem-antutu maj2018

Siç shikojmë nga fotografia në vëndin e parë tashmë gjëndet OnePlus 6.

Nuk jemi të habitur nga ky pozicion pasi celulari është vlerësuar pozitivisht nga të gjithë dhe mezi presim ta kemi për teste sa më shpejt. Zbret dy vënde më poshtë Xiaomi Black Shark që tashmë kalohet edhe nga Smartisan Nut R1. Shumë interesant dhe me karakteristika spektakolare ky model që do ta trajtojmë së shpejti në lajmet tona.

Duhet të zbresim në vëndin e 4-t për të takuar Samsung-un. Me S9+ dhe S9, Samsung posizionohet në vëndin e 4-t dhe të pestë. 

Më poshtë pastaj gjejmë Xiaomi Mi Mix 2S, Nubia Red Magic, Huawei Mate 10 Pro, Huawei Mate 10 dhe klasifikimin e top 10 e mbyll LG V10.

Ju çfarë mendoni nga kjo rënditje?

 

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.