ZYRTARE GALAXY S9
Celulare Lajmet e fundit

Rumor SAMSUNG GALAXY S9, ja skicat e para te pjeses frontale

Rriten “zhurmat” dhe informacionet jo zyrtare ne rrjet per serine Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus.

Fundi i vitit 2017 shenoi dhe fundin e perzantimit te smartphone-ve Top Class te ketij viti. Ky eshte momenti i duhur kur fillojme dhe mledhim informacione mbi celularet e rinj qe priten te dalin ne tremujorin e pare te vitit 2018.

Samsung Galaxy S9 mbetet natyrisht nje nga dispozitivet krysore qe pritet te prezanohet ne fillim te vitit te ri. Rreth ketij celulari ka shume pyetje qe duhet te marrin pergjigje.

A do te ndryshoje serish design-in Samsung ? A do te levize vendodhjen e sensorit te shenjes se gishterive nga vendodhja skomode e tanishme? A do te kete akoma “jack audio” apo do ta heqe ashtu si flaship-et e tjere te 2017 ? A do te kete ekran me te madh ne raport me trupin ? …keto jane disa pyetje, por ka shume te tjera.

Nje pergjigje e pare vjen nga disa informacione te mbledhura nga siti kinez i teknologjise: TechDroider.

Ky i fundit arriti te zbuloje dy skica te pjeses frontale te serise Galaxy S9 dhe disa karakteristika mjafte interesante. Me poshte do te mund te shihni fotot dhe karakteristikat.

Rumor Samsung Galaxy S9 foto:

rumor samsung galaxy s9

rumor samsung galaxy s9

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.