Celulare Lajmet e fundit

IPHONE X zyrtare me ne fund data & çmimet e shitjes! Ja kur mund ta blini

iPhone X zyrtare me ne fund data e fillimit te shitjes: 3 Nentor 2017.

Shtetet ne te cilat do te lançohet shitja ne kete date, duke cituar Apple, jane:

 ” Andorra, Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Bulgaria, Canada, China, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Greenland, Guernsey, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Kuwait, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Mexico, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Romania, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, UAE, the UK, the US and US Virgin Islands “

Ajo qe bie ne sy eshte “goditja” qe ka marre çmimi i iPhone X ne Europe. Vendet europiane do te kene nje rritje çmimi te konsiderueshme ne krahasim me Shtetet e Bashkuara. Per shembull, eshte e sigurte qe iPhone X do te kushtoje rreth 40% me shume ne Itali se sa ne SHBA.

Tabela e çmimeve ne shtetet kryesore:

iphone x zyrtare

Do ta blini ? 😁😁😁

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.