celulare ne oferte-foto
Celulare

[-24 orë] Gearbest: celulare ne oferte duke filluar nga $19.99

Me poshte lista e plote me celulare ne oferte nga websiti i famshem Gearbest. Kjo liste paraqet vetem ato celulare ne oferte dhe jo celularet me te mire ne treg. Nese buxheti juaj eshte shume i ulet mund te bleni edhe vetem VKWorld Z3310 qe eshte nje celular klon i modelit te fundit te nxjerre ne treg nga HMD Nokia 3310 (2017).

Gati dhe versioni LTE i Nokia 3310 

Lista perbehet edhe nga celulare te markave te njohura ne Shqiperi si Huawei dhe Bluboo. Do mundohemi qe çdo ditë të ju tregojme ofertat me te fundit mbi celularet.

$19.99

Gearbest Vkworld Z3310 Quad Band Unlocked Phone


Vkworld Z3310 në ofertë për vetëm $19.99

$69.99

Gearbest Bluboo D2 për vetëm $66.99
Bluboo D2 për vetëm $66.99

$129.99

CUBOT X18 Plus 4G Phablet
CUBOT X18 Plus për vetëm $129.99

$159.99

Gearbest Huawei P9 Lite
Huawei P9 Lite për vetëm $159.99

$179.99

Vernee Mix 2 4G Phablet
Vernee Mix 2 4G Phablet për vetëm $179.99

$199.99

Gearbest Leagoo T5
Leagoo T5 për vetëm $199.99

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.