celulare me cmime te lira
Lajmet e fundit

Celulare me cmime te lira – Poshte 1️⃣0️⃣0️⃣💲

Jeni duke kerkuar celulare me cmime te lira? Buxheti juaj nuk kalon  1️⃣0️⃣0️⃣💲? Atehere jeni ne vendin e duhur. Shtepia e Teknologjise – ose.al – do sjelli cdo muaj klasifikimin e TOP 5 celulare me cmime te lira. Le te fillojme dhe te mos humbin kohe:

Celulare me cmime te lira – Xiaomi Redmi 6A

Pra, le të fillojmë me opsionin më të lirë dhe më të fundit të lëshuar nga Xiaomi për nën $ 100 – Xiaomi Redmi 6A. Redmi 6A është mundësuar nga një MediaTek Helio A22 CPU e fuqishme, së bashku me 2GB ose 3GB RAM dhe 16GB ose 32GB memorie të brendshme (Expandable).

celulare me cmime te lira - xiaomi redmi 6A

Celulari është i pajisur me një ekran HD+ 5.45 inç, ndërkohë që kamerat janë 13MP në anën e pasme dhe 5MP në pjesën e përparme. Ajo ka një kapacitet baterie prej 3000mAh dhe drejtohet nga Android 8.0 Oreo.

 

Celulare me cmime te lira – Vernee T3 Pro

Vernee T3 Pro është një tjetër celular shumë i rëndësishëm që vjen me një ekran 5.5 inç me HD+ rezolucion (1440 x 720) dhe mundësohet nga një procesor quad-core MediaTek 6739 së bashku me 3GB RAM dhe 16GB hapësirë ​​të brendshme që është , natyrisht, i zgjerueshëm.

Në pjesën e prapme të telefonit gjejmë një aparat fotografik kryesor 13MP i shoqëruar nga një sekondar 2MP për të marrë fotot me efektin bokeh, ndërkohë që në pjesën e përparme gjejmë një kamera per selfie 5MP.

celulare me cmime te lira - vernee t3 pro

Telefoni i buxhetit të Vernee është ushqyer nga një bateri 4000mAh, sporton një skaner të gjurmëve të gishtit në pjesën e pasme dhe drejtohet nga Android 8.1 Oreo.

 

Celulare me cmime te lira – LeEco LeTV Le2

Nëse nuk keni nevojë për një telefon që ndjek të gjitha trendet e reja dashamirëse, siç janë motch-i, qelqi prapa dhe kamerat e dyfishta, LeEco LeTV Le 2 X526 tani është një celular i pabesueshëm për cmimin në më pak se 100 dollarë.

Celulari është me të vërtetë i pajisur me një Snapdragon 652 CPU të mirë, një ekran 5.5 inç me rezolucion FHD, 3GB RAM dhe 64GB memorie të brendshme. Kamera që gjejmë në bord është një 16MP në anën e pasme, ndërkohë që në pjesën e përparme gjejmë një 8MP.

celulare me cmime te lira - LeEco Le 2

Karakteristika të tjera përfshijnë një trup të plotë metalik, mbështetje të dyfishtë SIM, USB Type-C, bateri 3000mAh dhe një skaner të pasme të gishtave.

 

Celulare me cmime te lira – Umidigi A3 Pro

Jeni duke kërkuar për një klon iPhone për më pak se 1/10 të çmimit? UMIDIGI A3 Pro mund të jetë zgjedhja juaj. Telefoni i mençur vjen me një ekran 5.5 inç, një çip në hyrje të nivelit MediaTek 6739 çiftëzohet me 3GB RAM dhe 32GB memorie të brendshme që është i zgjerueshëm.

celulare me cmime te lira - Umidigi A3 Pro

Në pjesën e prapme të pajisjes gjejmë dy kamera me rezolucion 12MP dhe 5MP dhe një blic Dual LED, ndërsa në pjesën e përparme ka një kamera 8MP me aperturë f / 2.0. Së fundi, smartphone paketon një bateri të mirë me madhësi 3300mAh, drejtohet nga Android 8.0 Oreo  dhe mbështet një numër të madh të rrjeteve 4G.

 

Celulare me cmime te lira – Doogee BL5500

Së fundi, në qoftë se jeta e baterisë është e gjitha që ju deshironi, DOOGEE BL5500 është padyshim një alternativë e mirë. Duke ardhur me një bateri masive 5500mAh çiftëzohet me një MediaTek MT6739WA të mirë, BL5500 duhet të sjellë së paku 2 ditë jetëgjatësi të baterisë.

celulare me cmime te lira - Doogee BL5500

DOOGEE BL5500 gjithashtu paketon një ekran 6.18 inç të madh në mënyrë që të mund të shijoni video dhe lojëra, 2GB RAM dhe 16GB hapësirë ​​të brendshme që mund të zgjerohet përmes microSD. Karakteristika të tjera përfshijnë një skaner gjurmë gishtash, 13MP + 8MP kamera të pasme dhe Android 8.1. Oreo.

 

Copyright – ose.al – Shtepia e Teknologjise

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.