Lajmet e fundit

BLUBOO S8 Plus, celulari top class me çmim super te lire

Ju prezantojme me BLUBOO S8 Plus:

Kompania Bluboo ka zyrtarizuar hedhjen ne treg te nje celulari te ri super interesant. Ai quhet Bluboo S8 Plus dhe, eshte e kote ta themi, ngjat jashtezakonisht shume me Samsung Galaxy S8 Plus. Karakteristikat kryesore mbi te cilat bazohet suksesi i ketij celulari do te jene estetika e bukur dhe çmimi shume i ulet per skeden teknike qe ka.

bluboo S8 poshte 200

Bluboo S8 Plus ka nje trup totalisht metalik. Kornizat e tij jane te nje perberjeje Zink-Titan. Material ky qe mundeson nje rezistence te larte nga demtimet dhe nje njgyre te zeze shume te bukur. Do ta shikoni ne foton e me poshtme qe celulari ka nje ekran prej 6” me nje raport 18:9. Mjaft i ngjashem me formen e Galaxy S8 Plus. Ne pjesen e pasme ka nje fotokamer te tipit “dual camera“.

 

gearbest

Ekrani prej 6” ka nje rizolucion 1440 x 720 pixel me nje densitet pixel prej 282 PPI. Procesori eshte nje MediaTek MT6750T Octa Core me frequence 1.5 Ghz. Memoria RAM eshte me se e mjaftueshme per nje celular te fashes se mesme: 4 GB RAM. Ndersa memoria ROM eshte prej 64 GB, e zgjerueshme deri ne 256 GB. Aspekt interesant eshte dhe kapaciteti i baterise, 3450 mAh shume rezistente.

gearbest

Sistemi “dual camera” mundeson nje objektiv prej 13 MP dhe nje kamera dytesore mbeshtetese prej 3 MP. Sensori dytesor mbeshtetes do te perdoret per te kapur detaje dhe te dhena te fokusuara ne distance. Imazhet e mbivendosura do te krijojne fotografine kryesore, qe do te kete nje nivel te larte ne qofte se raportohet me çmimin e celularit. Hapja e bojektivit do te jete prej f/2.0. Fotokamera selfie vjen me 5 MP dhe kualitet te mire per selfie shume te detajuar.

Bluboo S8 njembedhjete

Sistemi opertiv natyrisht bazohet ne Android Nougat dhe ne ROMin e personalizuar nga Bluboo: 360 OS. Dhe me ne fund karakteristika me interesante: çmimi 😍. Me siguri flitet per nje çmim qe ne baze te ofertave do te varjoje nga 120 $ ne 170 $ !!!! (perjashtuar kostot e trasportit dhe doganes). Hidhi një sy linkut duke klikuar tek imazhi i mëposhtëm.

Thjesht fantastike: Çmimi është vetëm 133€.

gearbest

 

 

Doni nje celular te bukur si Samsung Galaxy S8 Plus por nuk keni fonde te mjaftueshme🤑🤑 ??? Pergjigja do te jete Bluboo S8 Plus: i lire, performant, i bukur 😍😍😍

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.