Bashkepunim me techtronic
Lajmet e fundit

[ZYRTARE] Shtepia e Teknologjise bashkepunim me Techtronic

Shtepia e Teknologjise, me kenaqesine me te madhe, njofton te gjithe fansat per fillimin e nje bashkepunim me TechTronic. Se bashku do ju sjellim ofertat me te mira ne Tregun Shqiptar. Ju kerkoni informacione dhe ne do ju pergjigjemi.

Techtronic eshte nje nder dyqanet me te njohura ne Tirane, dhe gjendet tek rruga e Kavajes, afer stacionit te autobuzit tek Kisha Katolike. Me asistencen ndaj klienteve Genti dhe punonjesit e tjere sjellin nje sherbim fantastik klienteve.

Dyqani i hapur ne vitin 2015 eshte nje pike referimi ne ate zone te Tiranes per shume persona. Edhe pse i vogel ne siperfaqe, me vetem 50m2, aty do ju ndiheni si ne familje. Mikpritja dhe njohuria e materialeve jane pikat kryesore te stafit.

bashkepunim me techtronic oferta

Shtepia e Teknologjise: Bashkepunim me TechTronic

Dyqanin do ta gjeni hapur nga e Hena ne te Shtune, nga ora 08 deri ne oren 20. Per cdo gje te momentit te fundit dhe per kerkesa speciale mundeni gjitmone te shkruani ne WhatsApp tek ky numer celulari: 0674000067

Shtepia e Teknologjise do perpiqet te ju asistoje gjithmone e me shume ne zgjedhjen e celularit ideal per ju dhe te gjej ne Shqiperi ofertat me te mira!! Shpresojme qe ky bashkepunim me Techtronic 😍😍 te jete i pari i shume te tjereve.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.