Celulare Lajmet e fundit

ASUS ZENFONE 5 dalin imazhet e para me design te rinovuar!

Asus publikoi ne profilin e saj Twitter nje video te re qe tregon design-in e nje celulari te ri te kompanise. Shihet qe ky celular do te kete nje raport ekrani 18:9 dhe me shume mundesi do te jete Asus Zenfone 5.

https://twitter.com/ASUS/status/962899085421305857

Kornizat perreth ekranit jane shume te reduktuara dhe vete ekrani ze hapesiren me te madhe te pjeses se perparme. Asus me pare njoftoi per prezantimin e nje celulari te ri ne daten 26 shkurt 2018 me moton #backto5.

Foto Asus Zenfone 5:

asus zenfone 5

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.