asus ifa 2017
Lajmet e fundit

Liveblog direkt nga Berlini: Asus IFA 2017

Per herë të parë në Shqipëri ose.al sjell për të gjithë LiveBlog-un… ndjekim të gjithë nga afër të gjitha risitë që do sjelli Asus gjatë IFA 2017. Lajmet do shtohen në mënyre automatike çdo orë. Hidhini një sy nëse gjeni ndonjë artikull interesant. Komentojmë së bashku edhe videolive nga ora 13.00.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.