Lajmet e fundit

ASUS dergon ftesa per daten 19 Gusht, cila eshte surpriza? | ose.al

Asus dergon ftesa te veçanta per nje event te sajin qe do te mbahet ne daten 19 gusht. 🗓🗓🗓

Dihet ne kete moment vetem data dhe vendodhja: ne Filipine.

Imazhi i perdorur per ftesen nuk ka asnje detaj mbi surprizen e Asus. Natyrisht mundesia me e madhe eshte qe te prezantohet nje celular i ri nga ana e Asus.

Fotografia eventit te Asus:

asus dergon ftesa

A do te jete momenti i prezantimit te celularit te ri te serise Zenfone ? Por nga ana tjeter mund te kete dhe surpriza te mundshme per nje celular Top Class te tipit te ri me nje super bateri prej 5000 mAh. 🔌

Ndjekin azhornime…

 

.copyright© ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.