apple iPhone 8 Plus-iphone X-apple iphone 8-logo-iOS 10
Lajmet e fundit

Apple iPhone 8, lajmet dhe imazhet e fundit nga interneti

Nuk duhet te presim edhe shume per te zbuluar te gjitha detajet mbi celularin e fundit te Cupertinos. Duke iu afruar gjithmone e me shume dites se prezantimit ne internet rriten informacionet mbi karakteristikat e mundshme. Eshte gati e sigurte qe Apple iPhone 8 do ket mundesine e zhbllokimit te celularit edhe nepermjet skanimit te fytyres. Zhbllokimi i celularit nepermjet skanimit te fytyres eshte i pranishem edhe tek kodi i iOS 11 prandaj ne e presim patjeter brenda. Mendohet se Apple eshte duke punuar shume qe skanimi te jete perfekt edhe ne mungese te plote te drites.

Lexo edhe: Data e prezantimit te iPhone 8

Per te kundershtuar sa me shume Samsung-un mendojme se edhe iPhone 8 do jete “borderless”. E gjithe pjesa e perparme e celulari do jete e mbuluar nga ekrani. Ekrani do jete patjeter ne Full HD por mund te jete edhe ne 4K. Persa i perket RAM-it minimumi i mundshem eshte 4GB me memorie te brendshme minimumi prej 64GB. Procesori A10X do jete i optimizuar ne maksimum per te kthyer iPhone 8 ne telefonin me te fuqishem ne tregun nderkombetar (Note 8?) .

Me poshte imazhet se si mund te jete ne te vertete iPhone 8. A ju pelqen?

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

3 thoughts on “Apple iPhone 8, lajmet dhe imazhet e fundit nga interneti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.